Günün İçinden: Kumaşlar

IMG_0174-1

Geçtiğimiz yaz yapmayı planladıklarımı ancak bu sene tamamlayacakmışım gibi görünüyor :) Üstteki kumaşlar pamuk saten. Desenli olanı daha önce satın almıştım. Şimdi bununla kendim için küçük bir çanta (Josy Clutch Bag) yapmak istiyorum. Bu model benim yazın normalde kullandığım ve hem rengini hem de modelini çok sevdiğim küçük çantalarımdan bir tanesine çok benziyor. Lacivert kumaşla da büyük ihtimalle astarını yaparım.

IMG_0183-1

Bunlar vual kumaşlarım; her ikisi de yerli. Şu günlerde bir bluz dikmekte olduğumu daha önceki yazılarımdan biliyorsunuz. Bu kumaşlar ile de aynı bluzden yapıyorum. Alttaki ise yine daha önce aldığım bir vual kumaş. Bu kumaşın renklerini; bütün o renkli çiçekler arasında yer alan siyah çiçekleri çok seviyorum. Fakat yıkadığım zaman siyah çiçeklerin bazılarının boyası biraz yayılıyor. Fazla değil fakat yine de anlaşılır düzeyde. Bu yüzden bu kumaşı kullanmakta biraz tereddüt ettim.

IMG_0196-1

Küçük dükkanımı Emeksensin‘e taşımayı planlıyorum. Bugünlerde yavaş yavaş o dükkan için küçük birşeyler yapmaya çalışıyorum. Aşağıdaki kumaşların tamamı ya da bir kısmı o projelerde kullanmak için.

IMG_0197-1

Dükkana eklemeyi düşündüğüm ürünlerden bir tanesi Michelle Patterns’ten Pleated Wristlet. İki taneyi test amacıyla diktim. Benim üzerinde çalıştığım en küçük boyu ama bu boy elde taşımak için oldukça ideal bence. Birkaç değişiklik yapmayı planıyorum; bunlardan ilki ayrılabilir bileklik ilavesi.

IMG_0206-1

IMG_0216-1

Küçük bir not daha.. Bir süredir beklediğim kumaşlardan bazıları Fat Quarter Shop’ta yerini almış. Bu kumaşlar çok çok güzel değil mi?

Bijoux-GoldenSpirit-350Golden Spirit Bijoux Fat Quarter Bundle
Bari J. for Art Gallery Fabrics
(
Fotoğraf: Fat Quarter Shop)

Bu reklamlar hakkında

Zaman ayırıp yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.. Bıraktığınız tüm yorumları okuyorum ve elimden geldiğince hepsini cevaplamaya çalışıyorum. {I read every sıngle comment and try my best to reply them. Thank you so much for leavıng one!}

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter picture

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s