Kapitone Grafik Tablet Kılıfı

IMG_0648-1Nadiren kullandığım grafik tabletim aldığım günden beri beyaz plastik poşetinin içinde duruyordu ve ben onun için bir kılıf dikmek istiyordum. Neyse ki sonunda bu kılıfı buldum. Bu yine Patchwork Please’de bulunan projelerden bir tanesi. Aslında iPad için tasarlanmış bir kılıf ve projenin orjinal ismi “I Love My iPad Quilted Cover”.

IMG_0644-1Ben grafik tablete uygun olabilmesi için bir kaç basit değişiklik yaptım. İlk olarak kılıfın boyunu biraz uzattım.

Bu proje, Zakka Sew Along 2.0’da bu haftanın projesi değil; kitabın sonlarında yer alan bir proje. Ben biraz öne aldım :)

IMG_0646-1Kullandığım kumaş koton duck kumaş (belki bu kumaşı hatırlıyorsunuz.) Astarı için kullandığım çizgili kumaş yine % 100 pamuklu quilting weight olarak bilinen patchwork kumaşlarından. Cebinin iç kısmında pazen kumaş kullanılıyor ki bu herhalde iPad’in ekranını korumak için seçilebilecek en iyi kumaş.

IMG_0652-1Yorganlama geçen haftaki proje ile aynı yalnızca dikişlerin arasındaki mesafe bu projede biraz daha fazla.

IMG_0655-1

IMG_0659-1Diğer değişikliği cebinde yaptım. Tabletin kaleminin de sığmasını istediğim için cebin boyunu da biraz uzattım; eni ve kapağının ölçüleri kitaptakiyle aynı.

IMG_0663-1

Diğer projeleri görmek isterseniz: Zakka Along 2.0 Week 16 :: I-Love-My-Ipad Quilted Cover

Sew Along button

Bu reklamlar hakkında

Kapitone Grafik Tablet Kılıfı” üzerine 19 yorum

 1. Geri bildirim: Vintage Pencil Case / Patchwork Please! | Lace & Ribbon

 2. Merhaba,

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Öncelikle ellerinize sağlık. Hem çalışmalarınız hem de özenle yazdığınız ve hazırladığınız postlarınız bizler için oldukça yararlı. Çok sağolun.

  Acaba “Patchwork Please” kitabınının digital versiyonunu alabileceğimiz bir site mevcut mudur? Biliyorsanız paylaşabilir misiniz acaba?

  Şimdiden teşekkür ederim.

 3. Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş. Ben sizin yaptığınız her işte muntazamlığına hayranım. Nasıl bu kadar düzgün yapabiliyorsunuz merak ediyorum… Sabır en önemli neden olmalı… Tebrikler!

  • Yamuk dikiyordum, sonra hangi noktalara dikkat etmem gerektiğini ne gibi teknikler kullanabileceğimi öğrendim. Diğer bir etkende pratik yapmak sanırım. Zamanla istediğiniz seviyeye ulaşıyorsunuz.

Zaman ayırıp yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.. Bıraktığınız tüm yorumları okuyorum ve elimden geldiğince hepsini cevaplamaya çalışıyorum. {I read every sıngle comment and try my best to reply them. Thank you so much for leavıng one!}

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter picture

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s