Elma Bardak Altlığı

IMG_0895-1

Bu bardak altlığı Zakka Sew Along 2.0‘da geçen haftanın projesiydi. Patchwork Please’de yer alan 7. proje. Orjinali bir çocuk önlüğü ve ismi de Yum-Yum Apple Bib. Kitaptaki projeler beş başlık altında toplanmış. Bu proje ile küçük çoçuklar için olan projelerin yer aldığı bölüm başlamış oluyor. Bir sonraki -bu haftanın projesi- projenin ne olduğunu hemen görmek istiyorsanız Sukie’nin bugünkü yazısı bunu içeriyor.

IMG_0900-1

Bu projede biyeyi ekleme kısmı biraz zaman alan kısım. Diğer kısımları oldukça kolay. Kitapta zorluk derecesi 3 yıldız olarak belirlenmiş. Ben projeyi biraz değiştirerek önlük yapmak yerine bardak altlığı yapmak istedim.

IMG_0894-(1)-1

Dolayısıyla bağcıklarını eklemedim ve içine de sıkıştırılmış elyaf yerleştirdim. Ayrıca arkası için de pazen kumaş yerine ön kısımda da kullandığım pamuklu kumaşlardan bir tanesini kullandım.

IMG_0907-1

Eğer küçük çocuğunuz varsa Yum-Yum Apple Bib onun için çok şirin bir önlük olabilir :) Lindsey, Sew Along’a evsahipliği yapan bloggerlardan bir tanesi, aynı zamanda geçtiğimiz hafta bu proje ile ilgili deneyimlerini paylaşan blogger idi. Onun yazısında bu proje ile ilgili daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Önlüğe yaptığı bazı gerçekten yararlı ilavelerden de bahsetmiş; belki onun kullandığı malzemelerin hepsi Türkiye’de bulunamayabilir fakat temel fikirden yola çıkarak başka alternatifler düşünülebilir.

Zakka 2.0 kapsamında yapılan diğer projeleri de görmek isterseniz: Yum Yum Apple  Bib

Sew Along button

Bu reklamlar hakkında

Zaman ayırıp yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim.. Bıraktığınız tüm yorumları okuyorum ve elimden geldiğince hepsini cevaplamaya çalışıyorum. {I read every sıngle comment and try my best to reply them. Thank you so much for leavıng one!}

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter picture

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s